Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty
          Uživatel

          ST-ST, optická spojka SM

          Optická simplexní spojka ST-ST v provedení SM - singlemode

          Značka:OEM
          Kód:0501411219
          Záruka: 24 měsíců
          Stát původu:China
          Cena a dostupnost po přihlášení
          Optická spojka pro spojení optických konektorů ST. Možnost montáže do optických rozvaděčů a optických van.

          Základní parametry

          Typ spojky
          Typ spojky
          simplex
          Vlákno
          Vlákno
          singlemode
          Konektory
          Konektory
          ST-ST
          Historie navštíveného zboží

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Zobrazit porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Napište nám

          Rádi odpovíme na Vaše dotazy

          Zpráva byla odeslána