Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty
          Uživatel

          SC-SC SIMPLEX MM OM4

          Adaptér SC-SC simplex multimode OM4

          Značka:OEM
          Kód:0501411462
          Záruka: 24 měsíců
          Stát původu:China
          Cena a dostupnost po přihlášení

          Základní parametry

          Typ spojky
          Typ spojky
          duplex
          Vlákno
          Vlákno
          multimode
          Konektory
          Konektory
          LC-LC
          Historie navštíveného zboží

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Zobrazit porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Napište nám

          Rádi odpovíme na Vaše dotazy

          Zpráva byla odeslána