Kategorie
    Značky
    Blog
      Nenalezeny žádné produkty.
      Uživatel

      SC-SC, 2 m, 50/125 um_Dupl

      Patch cord SC-SC, 2 m, 50/125 um, optický duplexní, MM

      Značka:Axemax
      Kód:0503653025
      Záruka: 24 měsíců
      Stát původu:Čína
      Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
      Výprodej
      Optický propojovací patch cord. Slouží k propojení / redukci optických zásuvek nebo konektorů.

      Základní parametry

      Provedení
      Provedení
      OM2
      Kategorie
      Kategorie
      MM 50/125um
      Sekundární ochrana
      Sekundární ochrana
      pevná
      Délka
      Délka
      2 m
      Konektory
      Konektory
      SC-SC
      Broušení ferule
      Broušení ferule
      PC
      Historie navštíveného zboží

      Košík obsahuje nepovolené položky

      Zobrazit košík

      Zboží bylo přidáno do porovnání

      Zobrazit porovnání

      Prosím čekejte...
      Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

      Napište nám

      Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.

      Zpráva byla odeslána