stav uživatele: nepřihlášen

stav nákupního košíkucelkem 0 položekza 0,-  s DPH

Bohužel nebyly nalezeny žádné záznamy.


vyhledávání

seznam rubrik

infobox

Provozováno na systému ShopCentrik

Přihlášení

AKCE

AXIS M1011

AXIS M1011

Barevná IP minikamera, indoor, 1/4" Progressive scan CMOS čip, objektiv 4.4mm fixed iris F2.0, H.264/MPEG4/MJPEG multistream, rozlišení 640x480 při 30fps.

Vlákno 50/125 OM2

Vlákno 50/125 OM2

Modré Blolite vlákno vhodné k zafukování do mikrotrubiček

VPX600

VPX600

Vyhodnovovací jednotka pro hlídání např. FVE panelů-max.600m kabeláže,ZKRUT,STŘIH.

BIRIS 100 C12

BIRIS 100 C12

Quadová dvoupaprsková IR bariéra, dosah 100/250 m, s vyhříváním, bez volby kanálů, výška 42 cm

DF8-PG-0

DF8-PG-0

kryt vnitřní půlkulový na stěnu, kouřové sklo, tmavá obruba.
Zobrazení vč. konzoly IWM-GY.

Black Diamond EX82, 850nm, 9-22mm

Black Diamond EX82, 850nm, 9-22mm

EX 82 - D/N kamera s technologii BLACK DIAMOND a objektivem 6-15mm.

MURANO LSP, červená

MURANO LSP, červená

Venkovní designová siréna s místem pro baterii 12V / 2,1Ah, perleťově červená, tamper proti odtržení krytu, odtržení ze zdi a proti zapěnování. Detekce v případě provrtání.

VHL-VHB/KVS

VHL-VHB/KVS

rozvodnice pro kryty VHL/VHB

MX-PROX-W

MX-PROX-W

Čtečka bezkontaktních karet na sběrnici ústředen Matrix, ovládání 4 podsystémů nebo 4 typů střežení, LED signalizace

UTP Cat.6, LSZH, 3M

UTP Cat.6, LSZH, 3M

Kabel UTP Cat.6, LSZH, 4pár, drát, 24 AWG, 3M



2013 © ABBAS, a.s.