stav uživatele: nepřihlášen

stav nákupního košíkucelkem 0 položekza 0,-  s DPH

Bohužel nebyly nalezeny žádné záznamy.


vyhledávání

seznam rubrik

infobox

Provozováno na systému ShopCentrik

Přihlášení

AKCE

Spojka SC-SC MM-S

Spojka SC-SC MM-S

SC-SC optická spojka pro optické konektory SC simplex MM

AVR-812 + 1TB HDD

AVR-812 + 1TB HDD

Digitální 8-mi kanálový videorekordér s 1TB diskem pro bezpečnostní aplikace.

BNC  5mm

BNC 5mm

lisovací BNC konektor pro CCTV
75Ω / 5mm

DVR-XS050-A

DVR-XS050-A

Advantage line, HDD 500GB pro DVR serie 600

WZ20

WZ20

IR LED 45m, true D/N kompakt,5-50mm, 540TVL, 12/24V, IP66

Čelní panel Kámen

Čelní panel Kámen

Čelní panel pro instalaci s architektonickou čtečkou

AVK-3000 pro AVR

AVK-3000 pro AVR

Klávesnice pro rekordéry řady Axemax AVR s joystikem

PDC 50/125um 12 vl.

PDC 50/125um 12 vl.

Optický kabel distribuční s těsnou sekundární ochranou, univerzální, 12 vláken OM2 50/125um

Dallmeier Microstreamer

Dallmeier Microstreamer

Enkodér Dallmeier,
MPEG2/4, MJPEG,
audio, RS485, 12/24V

RG-6 MIL-C-17

RG-6 MIL-C-17

vnitřní koaxiální kabel
dielektrikum FPE, 75Ω, ø7mm



2013 © ABBAS, a.s.