stav uživatele: nepřihlášen

stav nákupního košíkucelkem 0 položekza 0,-  s DPH

Napájecí zdroje CCTV

Objektivy CCTV

Napájení kamer, infračervených reflektorů, vyhřívaných venkovních krytů, otočných speed dome kamer a dalších prvků CCTV je ve většině případů řešeno pomocí stejnosměrného napětí 12V, nebo častěji pomocí střídavého proudu o napětí 24V.

 

Pro profesionální instalace se nejčastěji používají jištěné centrální 24VAC zdroje Pelco, případně samostatné 24VAC zdroje nebo 12VDC adaptéry či centrální spínané zdroje.


Filtr značek


Třídit:

  


01 02
celkem 10 položek

VOLTAGE CONVERTER

VOLTAGE CONVERTER

konvertor napájení z 24VAC na 12VDC

ceny po přihlášení
 
MCS16-20

MCS16-20

Vnitřní zdroj pro kamery
230/24V-20A, 16 jištěných výst.

ceny po přihlášení
 
WCS1-4

WCS1-4

Venkovní zdroj pro kamery
230/24V-4A, 1 jištěný výstup

ceny po přihlášení
 
12ADA/138/08

12ADA/138/08

spínaný zdroj 13,8V/0,8A se síťovou šňůrou

ceny po přihlášení
 
12ADR/138/08

12ADR/138/08

spínaný zdroj 13,8V/0,8A pro připevnění na DIN lištu

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-50VA

TR-230/24V-50VA

toroidní zdroj 230V~/24V~
50VA/2A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-100VA

TR-230/24V-100VA

toroidní zdroj 230V~/24V~ 100VA/4,2A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-200VA

TR-230/24V-200VA

toroidní zdroj 230V~/24V~
200VA/8.33A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 
Spínaný zdroj 15W

Spínaný zdroj 15W

Síťový vnitřní zdroj nejen pro kamery
230/12V DC - 1A

ceny po přihlášení
 

Třídit:

  


01 02
celkem 10 položek

Novinky v naší nabídce


Obj.čísloNázevCena bez DPH
0111400130AVK-3000 pro AVRceny po přihlášení
0101313901DCN-2100 mini kameraceny po přihlášení
0112504205EHA-RPTceny po přihlášení
0111420205DINOX DDZ-8330 speeddomeceny po přihlášení
0101301053C20CH7Xceny po přihlášení
0415100106Aves Speed Moduleceny po přihlášení
0108020316GD-W232 JVC ceny po přihlášení
0111420010Dinox DDC-2220 minicubeceny po přihlášení
0112504240EHA-FTX-MMceny po přihlášení
0101312576DDF4620HDV-DN IP dome 720/60fps 3.9-10mm povrchceny po přihlášení


vyhledávání

seznam rubrik

infobox

Provozováno na systému ShopCentrik

Přihlášení

AKCE

MicroDuct Single I-5mm

MicroDuct Single I-5mm

Mikrotrubička 5mm pro vnitřní použití.

Vlákno 50/125 OM2

Vlákno 50/125 OM2

Šedé Blolite vlákno vhodné k zafukování do mikrotrubiček

Patch cord LC-ST 2 m

Patch cord LC-ST 2 m

Patch cord LC-ST, 2 m, 9/125 um, duplex, OS1, LSZH, Axemax

Vlákno 8/125 OS1

Vlákno 8/125 OS1

Oranžové Blolite vlákno vhodné k zafukování do mikrotrubiček

Vlákno 50/125 OM2

Vlákno 50/125 OM2

Žluté Blolite vlákno vhodné k zafukování do mikrotrubiček

Vlákno 50/125 OM2

Vlákno 50/125 OM2

Modré Blolite vlákno vhodné k zafukování do mikrotrubiček

Patch cord U/FTP 2m, Cat6A

Patch cord U/FTP 2m, Cat6A

Propojovací patch cord v kategorii Cat.6A v provedení LSZH. Stíněné konektory RJ45, kabeláž U/FTP.

VPX 600/v200

VPX 600/v200

Vyhodnovovací jednotka pro hlídání např. FVE panelů-max.200m kabeláže,ZKRUT,STŘIH.



2013 © ABBAS, a.s.