stav uživatele: nepřihlášen

stav nákupního košíkucelkem 0 položekza 0,-  s DPH

Napájecí zdroje CCTV

Objektivy CCTV

Napájení kamer, infračervených reflektorů, vyhřívaných venkovních krytů, otočných speed dome kamer a dalších prvků CCTV je ve většině případů řešeno pomocí stejnosměrného napětí 12V, nebo častěji pomocí střídavého proudu o napětí 24V.

 

Pro profesionální instalace se nejčastěji používají jištěné centrální 24VAC zdroje Pelco, případně samostatné 24VAC zdroje nebo 12VDC adaptéry či centrální spínané zdroje.


Filtr značek


Třídit:

Zobrazit: 9 | 24 | 48 | položek na stránku

  


01 02
celkem 12 položek

VOLTAGE CONVERTER

VOLTAGE CONVERTER

konvertor napájení z 24VAC na 12VDC

ceny po přihlášení
 
MCS16-20

MCS16-20

Vnitřní zdroj pro kamery
230/24V-20A, 16 jištěných výst.

ceny po přihlášení
 
WCS1-4

WCS1-4

Venkovní zdroj pro kamery
230/24V-4A, 1 jištěný výstup

ceny po přihlášení
 
12ADA/138/08

12ADA/138/08

spínaný zdroj 13,8V/0,8A se síťovou šňůrou

ceny po přihlášení
 
12ADR/138/08

12ADR/138/08

spínaný zdroj 13,8V/0,8A pro připevnění na DIN lištu

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-50VA

TR-230/24V-50VA

toroidní zdroj 230V~/24V~
50VA/2A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-100VA

TR-230/24V-100VA

toroidní zdroj 230V~/24V~ 100VA/4,2A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-200VA

TR-230/24V-200VA

toroidní zdroj 230V~/24V~
200VA/8.33A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 
TR-230/24V-400VA

TR-230/24V-400VA

toroidní zdroj 230V~/24V~
400VA/16.7A pro napájení kamer CCTV, univerzální montáž

ceny po přihlášení
 

Třídit:

Zobrazit: 9 | 24 | 48 | položek na stránku

  


01 02
celkem 12 položek

Novinky v naší nabídce


Obj.čísloNázevCena bez DPH
0101311014C20DN6Xceny po přihlášení
0112502522EHN 3200ceny po přihlášení
0111420075Dinox DDR-3310 minidomeceny po přihlášení
0112504030EHH 5200, Full HD minidome, D/N, IP66, HD.CCTVceny po přihlášení
0101312576DDF4620HDV-DN IP dome 720/60fps 3.9-10mm povrchceny po přihlášení
0108020315GD-W192 JVC ceny po přihlášení
0602522730BNC SPC stripperceny po přihlášení
0101312503DDF4220HDV,1.3Mpx HD picodomeceny po přihlášení
0105310733ES4136-5W-Xceny po přihlášení
0101313901DCN-2100 mini kameraceny po přihlášení


vyhledávání

seznam rubrik

infobox

Provozováno na systému ShopCentrik

Přihlášení

AKCE

Designová čtečka, mat. černá

Designová čtečka, mat. černá

Designově propracovaná architektonická čtečka karet pro nejnáročnější uživatele v provedení matná černá. Snímač čte pouze PAXTON identifikátory.

Vlákno 50/125 OM2

Vlákno 50/125 OM2

Červené Blolite vlákno vhodné k zafukování do mikrotrubiček

VERITEC P2

VERITEC P2

PIR+TLAK detektor pohybu 15 m,/540 m krychlových IFT/SPP+

Box Lares malý

Box Lares malý

Bílý plechový box malý, rozměry 255 x 295 x 85mm, vhodný pro ústředny Lares 16 a Lares 16-IP

AVR-812 + 1TB HDD

AVR-812 + 1TB HDD

Digitální 8-mi kanálový videorekordér s 1TB diskem pro bezpečnostní aplikace.

iGuard Basic 4

iGuard Basic 4

PCI karta + software
4 vstupy, max 25fps
pro Windows 2000/XP

Bulkhead Connector - 5mm

Bulkhead Connector - 5mm

Průchodka do optické vany Brand-Rex pro 5mm mikrotrubičky

Cord LC-ST, 1m, 50um

Cord LC-ST, 1m, 50um

Patch cord LC-ST, 1m, 50/125um OM2, optický duplexní, MM, Brand-Rex

Lares 16

Lares 16

Deska ústředny systému EZS, možnost spínání okruhů v domácnosti, správa ze SW nebo Smartphonů. Na základní desce 6x IN, 1x OUT, a 4 programovatelné IN/OUT. Max. 16 zón, 8 podsystémů.

LK/R

LK/R

Ruční kleště na klipsy CL-36 a CL-38



2013 © ABBAS, a.s.